Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ X

Beethoven i dżinsy - streszczenie

gorącej kaszanki, tak jak kiedyś stanął jej brat Tomasz. Wspomina jak robił kaszankę, którą kiedyś jadła. Tomek znalazł u Asi paczkę bibuły, nawet nie wiedziała, co się w niej znajdowało. Tomek zezłościł się, zajrzał do paczki i powiedział, że sam ją odniesie. Asi marzyła się wielka konspiracja, więc wzięła paczuszkę, która miała być u niej kilka godzin. Tomek przed wyjściem zrobił kaszankę i zaniósł talerzyk Asi, ale ona nie chciała. Poszedł zanieść paczkę i tam zginął, znalazła go Zuzanna. 

IV
Marek umówił się z Miśką w „Telimenie”, pomógł jej z fizyką i powiedział, że chce się wycofać z tej historii z nauczycielką od języka francuskiego, ponieważ uważa, że robią jej krzywdę, a oni się nie uczą, dlatego mają złe oceny.

Alek poszedł do Dudka i Fagota zaprosić ich na kolację do siebie. Tam zobaczył ogłoszenie w gazecie, że ktoś prosi znalazcę o zwrot aparatu. Jacek ponownie potwierdził, że go znalazł i ostrzega Alka, żeby nie dawał temu panu znać o aparacie i lepiej żeby z nim trzymał. 

Miśka i Alek mają wspólny pokój. Lubią rozmawiać wieczorami. Miśka mówi Alkowi, że gdy było już po kolacji, ojciec zapytał ją, czy Alek kocha się w Majce, ponieważ ona się im nie podobała. Tacie nie podobał się jej sposób jedzenia. Zwierza się bratu, że dla mamy temat Piotra nie istnieje. Mówi Alkowi, że jest zakochana w Piotrze, ale on nadal nie odpisuje na listy, ponieważ ma depresję. 

Zuzanna Wernerowa skończyła wcześniej lekcję, aby omówić kilka spraw. Walka Stelmachówna zapytała, czy pani profesor rozmawiała z dyrektorką o pani od języka francuskiego. Ta jednak nie rozmawiała. Marek zaproponował, aby wycofali swoją prośbę, ponieważ nie mają racji. Wstały jeszcze trzy osoby. Pani Zuzanna wyszła z sali. 

Asia pozwoliła Misi pojechać do Kielc.


Komentarze

    7 + 2 =