Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ X

11 minut - streszczenie


Poznajemy historię Marii od wczesnego dzieciństwa. Jej ojciec jest komiwojażerem, matka krawcową, mieszka w małym brazylijskim miasteczku Nordeste. Maria od dziecka marzyła, że spotka kiedyś księcia z bajki, który zabierze ją ze sobą na podbój świata.

Po raz pierwszy dziewczyna zakochała się, gdy miała 11 lat. Chłopak chodził do tej samej szkoły co ona i codziennie spotykali się w drodze do szkoły, choć nie zamienili ze sobą ani słowa. Któregoś poranka wreszcie podszedł do Marii i poprosił ją o ołówek. Dziewczyna nie odpowiedziała, udała, że jest obrażona zaczepką i przyspieszyła kroku. Zrobiła to dlatego, że gdy zobaczyła, jak chłopak się zbliża, była przerażona. Bała się, że jej uczucie wyjdzie na jaw. Chłopak nigdy więcej już się nie odezwał. Nadeszły wakacje. Maria codziennie tęskniła za chłopcem. Po wakacjach pomyślała, że ona pierwsza do niego podejdzie. Niestety, chłopaka już nie było - wyjechał.

Minęły trzy lata. Maria zaczęła prowadzić pamiętnik. Gdy miała 15 lat zakochała się w chłopaku, którego poznała na procesji podczas Wielkiego Tygodnia. Zostali przyjaciółmi, chodzili razem do kina i na tańce. Chciała zostać jego żoną i zamieszkać w domu z widokiem na morze. Przeżyła swój pierwszy pocałunek. Jednak trzy dni później zobaczyła, jak chłopak trzyma za rękę jedną z jej przyjaciółek. Maria udawała, że jej to nie dotknęło, ale przepłakała całą noc.

Pewnego dnia, gdy Maria została sama w domu, zaczęła oglądać swoje ciało i je dotykać. Odkryła masturbację i przeżyła w ten sposób swój pierwszy orgazm. Odtąd robiła to regularnie, doznając wielkiej przyjemności. Jednocześnie coraz mniej pewnie czuła się w obecności mężczyzn. Zakochała się jeszcze trzeci i czwarty raz, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie i związki się kończyły. Dziewczyna doszła do wniosku,


Komentarze

    10 + 8 =